nota prawna
Biuro Doradztwa Gospodarczego ACME dokłada należytych starań celem zapewnienia rzetelności i dokładności informacji zawartych w serwisie na-mazurach.pl. Wszelkie informacje publikowane w serwisie są prezentowane za zgodą osób uprawnionych. BDG ACME, opracowując zawartość serwisu, działa w granicach określonych przez przepisy prawa, a w szczególności prawa prasowego, kodeksu cywilnego i ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Biuro Doradztwa Gospodarczego ACME w pełni respektuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych Użytkowników Serwisu. Korzystanie z Serwisu nie wymaga przedstawiania przez Użytkownika jakichkolwiek danych, które pozwalałyby na jego identyfikację. Jedynym wyjątkiem mogą być ankiety i konkursy, do których przystąpienie jest dobrowolne i nie wpływa w żaden sposób na zasady korzystania z Serwisu.

Korzystanie z treści i mechanizmów udostępnionych w serwisie na-mazurach.pl odbywa się na odpowiedzialność użytkownika. Biuro Doradztwa Gospodarczego ACME, ani żaden inny podmiot / osoba nie ponoszą odpowiedzialności za błędy danych, ewentualną nieaktualność informacji zawartych w serwisie lub ich błędne wykorzystanie.

Prawa autorskie
Serwis na-mazurach.pl stanowi wyłączną własność firmy Biuro Doradztwa Gospodarczego ACME. Wszelkie prawa do serwisu i jego treści są zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie, publiczne odtwarzanie w całości lub we fragmentach jest zabronione. Cytowanie dozwolone jest tylko z podaniem źródła w postaci adresu: na-mazurach.pl.

Projekt i wykonanie serwisu
Projekt serwisu WWW, elementów graficznych, układu merytorycznego i graficznego jest wyłączną własnością firmy Biuro Doradztwa Gospodarczego ACME. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub wykorzystywanie całości lub części serwisu WWW prawnie zakazane.

Znaki firmowe/towarowe
Prezentowane znaki firmowe/towarowe są własnością odpowiednich podmiotów prawnych. Wszelkie inne znaki i nazwy użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.


 

Copyright © 2005-2024 BDG ACME. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kontakt | Mapa serwisu | Nota prawna | Regulamin | Oferta dla firm | Logowanie

Czartery jachtów na Mazurach. Szybki czarter jachtów Mazury .
Jachty i czartery jachtów Mazury.